در جشنواره شهید رجایی؛
دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر انتخاب و تجلیل شد

6 شهريور 1398
در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان بوشهر، دستگاه‌های اجرایی برتر استان معرفی و دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر برای دومین سال متوالی در گروه حمایتی سلامت و بهداشت به عنوان دستگاه برتر انتخاب و تجلیل شد.

بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان بوشهر صبح دوشنبه در سالن مجتمع فرهنگی هنری ۹ دی برگزار و دستگاه‌های اجرایی برتر استان بوشهر معرفی شدند.
دستگاه‌های برتر در محورهای شاخص‌های اختصاصی، عمومی، علمی، آموزشی و پژوهشی، اجتماعی، عمومی و قضایی، شرکت‌ها، زیربنایی و تولیدی، حمایتی سلامت و بهداشت، اقتصاد مقاومتی، دولت الکترونیک انتخاب و تجلیل شدند.
در گروه حمایتی سلامت و بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر و در محور اقتصاد مقاومتی، اداره کل جهاد کشاورزی استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر و در محور دولت الکترونیک، اداره آب و فاضلاب استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر انتخاب و تجلیل شد.
در محور شاخص‌های اختصاصی اداره کل ثبت احوال بوشهر و اداره کل گمرک استان بوشهر به عنوان دستگاه‌های برتر، در محور شاخص‌های عمومی اداره کل دامپزشکی استان بوشهر و اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر انتخاب و تجلیل شدند.
در محور علمی، آموزشی و پژوهشی، اداره کل فنی و حرفه‌ای استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر و در محور اجتماعی، عمومی و قضایی، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر انتخاب و تجلیل شد.
در گروه شرکت‌ها، شرکت آب و فاضلاب شهری استان بوشهر به عنوان دستگاه برتر و در گروه زیربنایی و تولیدی، اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر و اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای به عنوان دستگاه برتر انتخاب و تجلیل شدند.
در این آئین، تیم‌های کاری برتر استان بوشهر نیز معرفی و تجلیل شدند.


کلمات کلیدی:
    هفته.دولت     جشنواره.شهید.رجایی        

تاریخ بروز رسانی:   6 شهريور 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >