نائب قهرمانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در فوتسال جانبازان و معلولین کشور

30 آبان 1397
تیم فوتسال کارکنان جانباز و معلول دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برای دومین سال متوالی نائب قهرمان دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور شد.

به گزارش روابط عمومی و بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛ دومین المپیاد ورزشی جانبازان و معلولین دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور از ۲۲ آبان در ساری برگزار شد که تیم فوتسال جانبازان و معلولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با شکست تیم‌های بابل، همدان و ایلام و تساوی مقابل یزد به‌عنوان تیم اول به مرحله نیمه‌نهایی این مسابقات راه یافت.
در ادامه این مسابقات تیم فوتسال جانبازان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر توانست با اقتدار و در مرحله نیمه‌نهایی تیم کهکیلویه وبویر احمد را با یک گل شکست داده و برای دومین بار به فینال این مسابقات راه یابد.
فینال این مسابقات بین تیم‌های استان خوزستان و بوشهر برگزار شد که در پایان تیم خوزستان با نتیجه دو بر صفر پیروز شده و تیم بوشهر به‌مانند سال گذشته مقام دوم این دوره از المپیاد را کسب کرد.
 گفتنی است تیم جانبازان و معلولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با سرمربیگری علی کمالی در گروه A این مسابقات شرکت کرده که این موفقیت و افتخار را به ورزشکاران عزیز جانباز تبریک می‌گوییم.


کلمات کلیدی:
مسابقات.ورزشی     جانبازان     نائب.قهرمانی        

تاریخ بروز رسانی:   30 آبان 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >